SİTE BARINDIRMA (HOSTING)

Firmamıza ait sunucular ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çeşitli hosting paketleri sunmaktayız. Windows ve Linux olmak üzere iki ayrı platformda hizmet alabilirsiniz. Hosting paketlerimiz, sitenizin hosting ve e-posta ayarlarını yapabileceğiniz, site istatistiklerinizi görebileceğiniz kontrol paneli özelliğiyle birlikte sunulmaktadır. Kontrol paneli olarak Windows platformlarımızda Plesk, Linux platformlarımızda Cpanel kullanılmaktadır. 

Linux sunucularımızda kullandığımız Softaculous script kütüphanesi sayesinde, çok yaygın olarak kullanılan Wordpress, Joomla, Opencart, Prestashop ve yüzlerce yazılımı hiçbir profesyonel bilgiye ihtiyaç duymadan bir iki tıklamayla sitenize kurabilirsiniz. Ayrıca yine Softaculous sayesinde bu yazılımları otomatik güncellemeye ayarlayabilir ve belirlediğiniz tarihlerde yedek aldırabilirsiniz. 

Sunucularımız lokasyon olarak dünyanın en büyük veri merkezi işletmecisi olan Equinix Türkiye verimerkezinde barındırılmaktadır. Veri Merkezinin Tier-3 seviyesinde olması, yedek elektrik şebekesi, enerji ve soğutma sistemleri ve yedek data hatları anlamına gelmektedir. Bu özellikler sayesinde firmamız sizlere yüksek kullanılabilirlik sunabilmektedir. 

Ayrıntılı bilgi için www.jovahost.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Hakkımızda

JOVA, 2009 senesinde kurumsal müşterilere bilişim sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Günümüze kadar çeşitli firmalara gerek operasyonel gerekse danışmanlık yaparak birçok projeye imza atmıştır. 

Teknoloji Haberleri

Özet akışı bulunamadı.

Jova Blog Yazıları

23 Mart 2019
18 Eylül 2016
16 Eylül 2016

İletişim

Erenköy Mh. Hacı Hakkı bey sk. No: 7/5
Erenköy / Kadıköy / İstanbul
Tel : +90 212 555 71 22 
Faks : +90 212 555 71 92
E-Mail : info@jova.com.tr

All Rights Reserved. © 2015 Jova Bilişim Gıda San. ve Tic.Ltd.Şti.